dirilis--the-revenant-2015-turkce-dublaj-1080p-hd-izle-57350c44e2185

DİRİLİŞ — THE REVENANT TÜRKÇE DUBLAJ 1080P İZLE

İskoç kökenli aynı orion olan Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) zaman Dakota ismiyle maruf bölgede oluşturulan bir irfan gezisinde bir ayının saldırısıyla ölümsek bir şekilde yaralanır. Yaşayabilme umudu az çok düşük olan Glass, arkadaşları vasıtasıyla vahşi doğada ölüme terk edilir, oğlu da öldürülür. Tahammülfersa benzeri irtifak gücüyle yaşamayı başaran Glass, oğlunu öldüren John Fitzgerald’dan (Tom Hardy) intikamını alabilmek amacıyla tamlık Amerika’yı yeniden başa dolaşmaya hazırdır. Film, Alejandro G. Iñárritu’nun yönettiği, 2016 yılında vizyona giren biyografik western gerilim filmi. Senaryo Michael Punke’nin 2002’de yayınlanan benzeri adlı romanından uyarlanarak direktör ve senarist Markka L. Smith aracılığıyla yazılmıştır. Filmde çizik sakini Hugh Glass’ın (1780–1833) hayatından esinlenilmiştir. Filmde Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Will Poulter, ve Domhnall Gleeson kadar felek oyuncular gösteriş alıyor. 88. Yüksekokul Ödülleri’nde 12 adaylıkla yer çok adaylık elde eden film olan Basübadelmevt, bu adaylıklardan Arz Bol Eş Oyuncu, Yeryüzü Mebzul Direktör ve Arz Bol Fon Yönetmeni ödüllerini kazandı. 73. Altın Küre Ödülleri’nde kazandığı Dram Dalında Yer Mebzul Film, Genişlik Ferah Yönetmen ve Yeryüzü Iyi Ayvaz Oyuncu ödülleriyle yeryüzü çok armağan kazanan film olurken, 69. BAFTA Ödülleri’nde kazandığı 5 ödülle gene yeryüzü aşkın ihsan kazanan film oldu. BiCaps.net ekibi olarak kül Basübadelmevt izleyicilerine dolgunca seyirler dileriz..

star-wars-7-guc-uyaniyor-star-wars-episode-vii--the-force-awakens-2015-turkce-dublaj-1080p-hd-izle-5734b1a4441ce

STAR WARS 7: GÜÇ UYANIYOR TÜRKÇE DUBLAJ 1080P İZLE

Film Yıldızı Wars: Bati Uyanıyor (Kader Savaşları 7) filminde bu seriye yeni karışma olan Kanı ve Finn karakterlerinin etrafında şekillenen, Yabansı Canip olan Önceki Düzen’den (First Order) kaçarak hayatta kalma ve droid BB-8’e verilen bilinmedik görevi adına getirme öyküsü, Ağır’ün yıpranmamış sahibine seslenmesiyle üstelik ayrımlı tıpkı genişlik kazanıyor. Mebde ıra rollerinde oyuncular Daisy Ridley ve John Boyega’yı gördüğümüz filmde serinin görüngü karakterleri dahi izansız dönüyor. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Star Wars 7: Sakil Uyanıyor hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki yekpare Film Yıldızı Wars 7: Ağırbaşlı Uyanıyor izleyicilerine dolgunca seyirler dileriz.

batman-v-superman-adaletin-safagi-2016-turkce-altyazili-1080p-full-hd-izle-5734b1ac0a90f

BATMAN Ve SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI TÜRKÇE ALTYAZILI 1080P İZLE

Man of Steel’daki iri savaşın sonrasında Metropolis birlik bire bir gerileme haline gelmiştir. Bu kullanılmamış dünya düzeninde Superman birlikte yargılanan benzeri figür haline gelmiştir. Acun aslında ne tür tıpkısı kahramana gerekseme duyduğuna karar atfetmek amacıyla uğraşırken, kontrolsüz hareketleri bitmeme eden Süper Kahraman ’ın insanlığın yanında mı karşısında mı olacağı alçalma edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’e cebin giriştiği uğraş yıpranmamış bir savaşa okuntu çıkaracaktır. Kâh insanlar için bibi umudun sembolü olan yiğit, sayısı git gide mütezayit ayrımsız sözleşme yoluyla dünyanın varlığına bati benzeri zılgıt olarak görülmektedir. Bruce Wayne üstelik Superman’i zılgıt kendisine görenlerdendir ve onun verdiği zararları düzeltebilmek amacıyla Gotham’da Metropolis’e dirimlik. Ilk zamandan beri birbirini sevmeyen ikili arasındaki maç amansız tamam, fakat Lex Luthor’un yarattığı Doomsday yekpare Metropolis halkı için sunu iri antagonist haline gelince, Wonder Woman’ın de yardımıyla onu alt etmek amacıyla güçlerini birleştirirler. Zack Snyder imzalı Batman versus Superman: Adaletin Şafağı, tarihte ilk kez iki DC karakterini beyaz perdede buluşturuyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ego Affleck Batman/Bruce Wayne ve Man of Stell filminin yıldızı Henry Cavill Superman/Clark Şehir rolüyle karşı karşıya geliyor.Bicapsnet ekibi kendisine tamlık Batman v Superman: Adaletin Şafağı izleyicilerine iyi seyirler dileriz

mad-max-fury-road-2015-turkce-dublaj-3d-1080p-full-hd-izle-5734b1c6c4981

MAD MAX: FURY ROAD Türkçe Dublaj 1080P İzle

1080p Türkçe seslendirme tutulmak için tıklayın. 1080p Türkçe altyazılı tutulmak amacıyla tıklayın. Aşırı Max: Gazaplı Yollar 2015 yapımı veri miftah filmi. Gelişigüzel şeyin petrole bağımlı olduğu benzeri dünya, çöller ortamında artmış benzeri meydan. Mahrukat üzere insanların canına kast edildiği ve dünyada şipşak bir anda on paralık suyun kalmadığı bire bir acun. Bu dünya, kargaşalı tıpkısı geçmişe cemaat olan Mad Max ’i hayatta üstüne düşmek üzere, genişlik bol tutumun bekâr kalkışmak gerektiğine inandırmıştır. Buna karşın, Furiosa isimli önderlerinin arkasında kurak topraklardaki kavga ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı katil bire bir şekilde müdür Immortan Joe ’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede koca kaybının arkasındadır. BiCaps.net ekibi namına bilcümle Burgonya Dükü izleyicilerine ferah seyirler dileriz..

Etiket: Oğlum Bak Git Full HD İzle

1